Kratki ogrodowe ECO-WAVE 33

07.06.2023

Kosiarki automatyczne to coraz popularniejsze rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji trawników. Dzięki nim można zaoszczędzić czas i wysiłek, a jednocześnie utrzymać trawnik w dobrym stanie.

Wielu ogrodników i prywatnych użytkowników zgłasza problemy polegające na niedojeżdżaniu kosiarek automatycznych do krawędzi trawnika lub blokowaniu się ich po wyjechaniu poza ich linię. Niestety na rynku nie ma dostępnych wiele metod wykończeniowych. Jako, że kosiarki automatyczne potrzebują utwardzonej powierzchni, aby
mogły na nią swobodnie wjechać i skosić trawę przy obrzeżach, proponujemy zastosowanie dedykowanej kratki trawnikowej typu ECO-WAVE 33.

Kratki trawnikowe zwane również kratkami parkingowymi to najnowszy hit ostatnich lat. Coraz więcej prywatnych jak i publicznych inwestorów decyduje się na to ekologiczne rozwiązanie. Kratki nie tylko zapewniają utwardzenie oraz stabilizację podłoża ale również tworzą powierzchnię biologicznie czynną oraz wodoprzepuszczalną.

Trawnikowa kratka ECO-WAVE 33 to nowy produkt, który jest zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić poruszanie się robota koszącego. Dodatkową zaletą jest to, że przy zastosowaniu jednego rzędu kratki, można ją swobodnie wygiąć uzyskując delikatne łuki, które w połączeniu z trawnikiem nadadzą ogrodowi oryginalny wygląd.

Dzięki zastosowaniu kratki ogrodowej typu ECO-WAVE 33, zostaną zniwelowane problemy takie jak: niedojeżdżanie kosiarki automatycznej do krawędzi trawnika oraz blokowanie się kółek kosiarek. Ogród zyska nowy wygląd a kępki trawy nie będą już problemem.