O firmie

EKO-BORD jest produkowany przez naszą firmę od 2000r. Przez ten czas zdobył uznanie wielu brukarzy, wykonawców i projektantów terenów zielonych w całym kraju.

W 2004 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nowe obrzeże o wysokości 58mm (Eko-Bord Max).

W celu uzupełnienia naszej oferty w 2009 roku do naszego asortymentu dodaliśmy kolejne wysokości 27mm (Eko-Bord Mini) i 78mm (Eko-Bord Grand).

W 2010 roku obserwując rynek obrzeży ogrodowych postanowiliśmy wprowadzić kolejny produkt: Eko-Palisadę alternatywę dla drewnianych płotków i palisad, która doskonale nadaje się do wyznaczania ścieżek, odgradzania rabat, tworzenia nawierzchni ogrodowych.

Od 2015 roku rozpoczęliśmy prace nad produkcją oraz wprowadzeniem do sprzedaży innowacyjnych systemów podstawek i wsporników tarasowych, umożliwiających montaż płyt (ceramicznych, betonowych, kamiennych) lub legarów z deskami tarasowymi. Pierwsze produkty: system podstawek tarasowych „A, B, C” zaprezentowaliśmy na początku 2016 roku na targach GARDENIA w Poznaniu. Kilka miesięcy później wprowadziliśmy do sprzedaży innowacyjny system wsporników „X, Y, Z” umożliwiający układanie zarówno płyt tarasowych jak i montaż legarów pod deski drewniane i kompozytowe. Na chwilę obecną możemy zaoferować pełen przekrój podstawek i wsporników niezbędnych do wykonania tzw. Tarasów podniesionych lub tarasów wentylowanych.

Przez wiele lat promujemy nasze produkty na największych targach budowlanych i ogrodniczych w Polsce takich jak np. Budma, Gardenia, Zieleń to Życie, Międzynarodowych Targach Katowickich oraz wielu innych imprezach targowych w całym kraju.

Od samego początku wszystkie nasze produkty wykonywane są wyłącznie z surowców pochodzących z recyklingu, co nie jest bez znaczenia dla naszego środowiska naturalnego.

Naszym największym celem jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów.

Firma „EKO-BORD SYSTEM” życzy Państwu dużo sukcesów, zapraszamy do współpracy.